Võta rahulikult!

Imeline pühadeaeg on vaikselt uksele koputamas.  Aeg kokkusaamisteks ning pere ja sõpradega seltsis aja veetmiseks. Pühadeaeg võib paljude jaoks olla aga väga stressirohke. Mida lähedastele kinkida? Kas pidusöögi valmistamiseks on kõik vajalik olemas? Kust leida ideid kodu kaunistamiseks? Võta rahulikult, meie juurest leiad kõik vajaliku! Oleme kodulehel välja toonud valiku meie tooteid ning kuuseehe pildi nurgas annab teada, millal see kauplustesse jõuab.

Kokkamine ei pea olema stressirohke
Ära unusta, et pühad on puhkamiseks ja lähedastega kokku saamiseks

 

Jõuluprae valmistamine ei pea olema stressirohke ja aeganõudev. Toome sinuni põnevad road, mis ei ole mitte ainult maitsvad ja erilised, vaid ka lihtsad valmistada. Eelroad, pearoad, magustoidud - kõik sinu jõululauale erilise kergusega. Sinul on vaja vaid leida retseptivalikust oma lemmikud, leida õiged komponendid ja road valmivad justkui iseenesest. Ikka selleks, et saaksid nautida pühi täiesti muretult! 

Lisa kõigi ellu rõõmu
Elu on täpselt nii rõõmus, kui rõõmsaks sa ta teed

 

Pühad on aeg, mil saame võtta aja maha ja veeta hetki pere ja lähedastega. Kui uisutamas käidud ja lumememm valmis ehitatud, on aeg tubaseks mõnulemiseks. Meil on mõned vahvad meisterdamisideed, mida koos perega proovida. Õhtu lõpuks üks lõbus mäng, mis sisaldab palju šokolaadi söömist - nagu pühadele omane. Lõbutse ja naudi aega lähedaste seltsis!

valmistu
alus