rahulikud_pühad
perekond_joulud

 

Et oma lähedasi nendel jõulupühadel rõõmustada, ei pea sa palju kulutama. Peaasi, et kingitus tuleks südamest ja oleks tehtud tõelise armastusega. Meie soovitus on pöörata erilist tähelepanu kingituste pakkimisele. Et see oleks täpne, läbimõeldud ja originaalne. Ja et kingitusele veel juurde anda väike südamlik noot, lisa sellele mõni maius, mille leiad Lidli riiulitelt. Need on pakitud kenadesse ja maitsekatesse pakenditesse ning sobivad hästi kingitusele magusaks lisandiks.

hero_test

"Kui sa ei jõudnud kingitust õigeks ajaks valmis teha, siis pista lihtsalt kuuse alla üks Lidli maiustus. Need sobivad nii kõige väiksematele, emadele ja isadele, naabritele ja kolleegidele kui ka vanavanematele."

perekond_pilt1

 

Nii hea on, kui ei pea kuhugi kiirustama. Seetõttu ostame meie jõuludeks vajalikud asjad juba vähemalt kuu aega ette ära. See on lihtne, kui koostad nimekirja ja varud riiulitele toiduaineid, mis ei rikne nii kiiresti. Erinevad maitseained, konservid ja kõik vajalik kookide tegemiseks. Esialgu võib tunduda, et need on ju nii väikesed asjad. Pühade lähenedes aga oleme tänulikud selle eest, kui hea on, et kõik vajalik on juba ette ära ostetud.

jõulu_retseptid

Pühadeeine ei tähenda alati rasvaseid toite ja ebatervislikku ülesöömist. Soovitame eelnevalt valmis mõelda toiduvalik, mis sisaldab tervislikke tooteid ja roogasid, mis ei ole nii kaloririkkad kui tavaliselt. Majoneesirikaste rasvaste salatite üks asendusviise on valida juba valmis salatikastmed. See on erinevate lehtsalatite ideaalne lisand, mida võib kasutada ka tuunikala, kana või köögiviljasalatitega. Ja kõht saab täis!

perekond_sobrad_tuttavad

 

Pühad ei pea tegelikult väsitavad ja stressirohked olema. Selle saavutamiseks tuleb arvestada vaid kolme asjaga - koostage vajalikest asjadest ja toiduainetest eelnevalt nimekiri, ärge lükake ostlemist viimasele hetkele ning püüdke osta kõik vajalik ühest kohast.
 

soovime

 

Hea tulemuse alus on planeerimine. Meie soovitus – pidupäevamenüü koostamisel rääkida külalistega läbi nende soovid ja need kokku koguda. Kindlasti tuleb võõrustajate ja külaliste toitumise iseärasustega arvestada ning kui sööjate hulgas on mõni taimetoitlane või vegan, siis jälgi, et vähemalt üks roog oleks valmistatud taimsetest saadustest. Kui juba aegsasti tead, mis tooteid vaja on, muudab see ostlemise palju lihtsamaks. Ostunimekiri on suureks abiks. Soovime edu!