Parim suvi

Vaata meie suvehõngulist videot ja valmistu seiklusteks!

Saa uusi ideid Lidli kokkamisvõistluselt!

Kui pead tihti kokkama, võib olla keeruline uusi ideid leida. Et aidata sul kokkamiseks ja suviseks grillimiseks uut inspiratsiooni leida, korraldasime oma brändisaadikute vahel kokkamisvõistluse!

Võistlusel valivad meie brändisaadikud etteantud koostisosadest oma lemmikud välja ja valmistavad nendest etteöeldud roa. Poole kokkamise pealt peavad nad lahendama ka üllatusväljakutse.

Mis retseptid ja väljakutsed meie brändisaadikuid ootavad ja kuidas grillimine läheb?

Vaata Lidli kokkamisvõistlust ja saa teada!

Haara suvetundest kinni!

Me hoolitseme selle eest, et sa oleksid valmis suveks, mis on täis unustamatuid seiklusi. Meilt leiad maitsvad toidud ja joogid, looduses puhkamiseks või muudeks suveüritusteks. Naudi ja tähista suve koos Lidliga!

Grill and fun logo

GRILL & FUN

Lidli kaubamärgi Grill & Fun valikust leiad kõik aiapeoks vajaliku - liha isuäratavates marinaadides, vorstikesi igale maitsele, erinevaid kastmeid, aga ka kõike vajalikku toitude valmistamiseks ja serveerimiseks. Grilli isutavate lõhnade peale, kutsu sõbrad ja pere kokku ning naudi uusi maitseid. 

Joogid

Joogimenüü mitmekesisus on sama oluline kui sinu rikkalik toidulaud.

Lidlis pakume erinevaid jooke, et igaüks leiaks endale meelepärase. Näiteks, proovi meie smuutisi ja mahlajooke ning leia oma lemmik. Kui otsid turgutust, siis võid vaadata meie karastus- ja energiajookide valikut. Tule ja leia oma toidukorra juurde sobiv!

Gelatelli

Gelatelli

Jäätis on päikselise suve ja muretu puhkuse lahutamatu osa ning suurepärane valik sinu argipäeva vahepalaks või imeliseks magustoiduks. Lidli jäätise valik on tõeliselt muljetavaldav – tuleb vaid maitsta ja meelepärane leida. Gelatelli on Lidli uhkus, mis on loodud spetsiaalsete retseptide järgi koos Lidli asjatundjatega. 

Retseptid