Brand Navigation
  1. Информация
  2. Поддержка клиентов
  3. О нас
  4. Карьера
  5. Недвижимость
The browser is not supported
To display the website correctly, please use one of the following browsers.CautionPlease update your browser, if you proceed with this browser, your shopping experience might not be successful!
Text And Image Section


Kas teadsid, et ...

… lisaks lasteriietele pakume ka tooteid rasedatele ja vanematele, kellel on väikesed lapsed? Muidugi soodsa Lidli hinnaga. Proovi näiteks meie imetamispatja või orgaanilisest puuvillast valmistatud rasedariideid. Imetavale emale mõeldud riided on tänu puuvilla suurele osakaalule kangaste koostises väga mõnusad ja mugavad. Jälgi meie kampaanialehtedel olevat teavet või telli meie uudiskiri.

Text And Image Section


lupilu® lasteriiete sari Pure Collection on valmistatud jätkusuutlikust orgaanilisest puuvillast, mille kvaliteedile võid kindel olla.


Kõigil rõivastel on GOTS (Global Organic Textile Standard) märgistus, mis kinnitab, et puuvill vastab orgaaniliste tekstiilide tootmiskriteeriumitele kogu tarneahelas. Samuti kasvatatakse puuvilla looduslike kiudude saamiseks kontrollitud süsteemis. GOTS-standard garanteerib, et rõivad ei sisalda kahjulikke aineid ning tekstiili tootmine toimub säästes loodusvarusid ja kasutades kontrollitud tooraineid. Selleks, et kõik meie tooted vastaksid kõrgeimatele kvaliteedinõuetele, kontrollitakse neid mitu korda, sh Hohensteini Instituudis.

Text And Image Section
lupilu® lasteriiete sarja Pure Collection ja meie teisi lasteriiete kollektsioone saab Lidli kauplustest osta mitu korda aastas.


✉️

Liitudes meie uudiskirjaga saad infot selle kohta, millal on meie lasteriiete kollek­tsioonid Lidli kauplustes saadaval.


LIITU UUDISKIRJAGA ➤

Text And Image Section


Õige suurus

Kui maailma tuleb beebi, on vanematel õppida palju uusi asju! Ka selline pisiasi nagu vastsündinute ja lasteriiete suurused võib osutuda millekski täiesti uueks. Et beebija lasteriiete maailmas oleks lihtsam orienteeruda, oleme loonud suuruste tabeli. Loomulikult ei ole kõik lapsed ühesugused ja riiete suurused võivad kaubamärgiti erineda, nii et kasuta tabelit juhendina ja proovi leida, mis sinu lapsele kõige paremini sobib.