Text And Image Section


Hoolitse oma beebi ja keskkonna eest, kasutades lupilu® mähkmeid

Esimesel eluaastal võib lapsel vaja minna isegi üle 2000 mähkme. Seetõttu on meie jaoks oluline, et meie mähkmed ei kahjustaks lapse nahka ega keskkonda. Lisaks sellele, et meie mähkmed on beebi nahale pehmed ja mugavad kanda on need saanud ka FSC puidust toodete tarneahela sertifikaadi. Tänu paremale kvaliteedile saad kõigega suurepäraselt hakkama juba algusest peale!


TUTVU SORTIMENDIGA ➤

LUPILU MÄHKEMETE SUURUSE JUHEND

Suurus12344 (püksmähkmed)55 (püksmähkmed)66 (püksmähkmed)
Kaal2-5 kg4-8 kg6-10 kg9-14 kg8-15 kg11-16 kg12-17 kg13-18 kg15+ kg
Text And Image SectionLai valik laste hügieeni- ja hooldustooteid

Kas teadsid, et meilt leiad laias valikus lastele mõeldud tooteid? Oleme koostanud valiku kõige sagedamini ­kasutatavatest laste hügieeni- ja hooldustoodetest.


VAATA VEEL ➤

Text And Image SectionMahe lastetoit

Rõõm on vaadata lapse näoilmet, kui ta maitseb midagi uut, näiteks banaanipüreed, kartuliputru või puuviljapüreed. Laps peab proovima uusi maitseid. Pakume häid ja mitmekesiseid võimalusi lapse lihtsaks toitmiseks. Kas teadsid, et kogu meie beebitoit on mahe ja sellele ei ole lisatud suhkrut?
TUTVU SORTIMENDIGA ➤

Text And Image SectionLoodussõbralik elu algus

lupilu® lasteriiete sari Pure Collection on valmistatud jätkusuutlikust orgaanilisest puuvillast, mille kvaliteedile võid kindel olla.


LOE LISA ➤

Text And Image SectionLupilu vanematele

Oleme palunud kahel lupilu® saadikul rääkida, kuidas neist said selle kaubamärgi edendajad ja milliseid tooteid nad soovitaksid.


VAATA VEEL ➤

Text And Image Sectionlupilu® kataloog

Oleme koostanud ülevaatliku brošüüri värsketele vanematele. Pakume inspiratsiooni ja soovitusi, mis tulevad igapäevaelus kasuks uue pereliikme eest hoolitsemisel. Oleme koostanud nimekirja asjadest, mis peaksid ühe ema kotis alati valmis olema ja mida tuleks hankida lapseootuse ajal. Samuti anname nõuandeid, kuidas puhastada lapse jäetud plekke ning jagame muud teavet.
LOE SIIN! ➤