Avasta Lidli kliendilehed – parimad pakkumised, põnev ostlemine!


Tere tulemast! Siin on sinu ligipääs kuumimatele hinnapakkumistele ja kampaaniatele – Lidli kliendilehed. Tahame olla sulle usaldusväärseks partneriks ja lubame, et pühendume sellele, et pakkuda sulle kõige soodsamat ja põnevamat ostukogemust, alati.

Lidli kasutajasõbralikud veebi- ja mobiiliplatvormid aitavad sul lihtsasti kõigega kursis olla. Lidli kataloogid ja kliendilehed on enamat kui mingid suvalised lendlehed – need on otsetee avastamaks uusi tooteid, suurepäraseid tehinguid. Lidli uudiskiri on loodud elavdama sinu elustiili.


Lidli lubadus on: Sa saad oma raha eest tõesti väärt kaupa

Lidl Eesti vankumatu lubadus on, et Lidlis pakume sulle alati erakordset hinna ja kvaliteedi suhet. Lidli tootevalik on hoolikalt ja käsitsi valitud, et tuua sinuni parim kaup nii ülemaailmsetelt kui ka kohalikelt turgudelt, tagades nii taskukohased hinnad kui ka kvaliteet ja nii igas tootekategoorias.

Turvaline ostlemine tähendab Lidli jaoks tagada sulle ja su perele meelerahu. Just seepärast ongi Lidli eesmärgiks pakkuda oma klientidele võimalikult lihtsat ja otsekohest ostukogemust. Elu kipub niigi keeruline olema, Lidl tahab aidata seda lihtsamaks muuta ja teha nii, et sul oleks Lidlis hea olla ning lihtne ja kiire oste teha.


Värske tooraine, esmatarbekaubad ja põnevad nädalapakkumised on Lidli viis aidata kaasa sinu elu paremaks muutmisel – ja teha seda kvaliteetselt, teadlikult ja säästlikult. Tehes oma ostud Lidlis, tõstad oma elukvaliteeti ja hoiad seejuures raha kokku.


Lidli uudiskiri veebis – alusta teadlikku säästmist!

Üks ostunädal lõpeb, teine aga algab, nii et võta kätte ja uudista, mida uus nädal toob. Lidli uudiskirjad on alati täis ägedaid pakkumisi, nii et igast poekülastusest saab üks vahva avastusretk.

Tutvu uute kliendilehtedega otse oma arvutist või telefonist – nii on sinu ostud läbimõeldumad ja sa säästad rohkem raha. Aga asi pole vaid raha säästmises, vaid edukamas elustiilis. Lidli abiga teed sa veelgi nutikamaid valikuid, naudid külluslikku elu ja šoppad stressivabalt.

Vaata allapoole ja kliki, et jõuda Lidli hetke parimate pakkumisteni, milles kvaliteet kohtub säästliku mõtteviisiga. Sinu rännak nutikama ostlemiseni on vaid hiirekliki kaugusel.


Avasta Lidli pakkumiste maailmaga juba täna!