В Lidl – самая доступная корзина покупок в Эстонии. Но настоящий победитель – это Вы!

Kindlasti oled juba kuulnud, et Lidlis on iga päev superhinnad ja osteldes Lidlis võid kindel olla, et võit on garanteeritud. Iga tšekk on enamat kui lihtsalt ostutõend, see on medal, mis tähistab sinu soodsat ostlemisoskust.

Lidli tšempionid

Lidli riiulitelt leiab vaid parima kvaliteediga tooted, mis pole ainult soodsad, vaid ka maitsvad. Iga nädal toome sinuni erinevad Lidli tšempion tooted, mis oleme tunnustanud rosettidega.

Text And Image Section


Kasu, mida on lihtne märgata!

Enam ei pea soodsaid pakkumisi otsima mitmest kohast, sest nüüd need on kõik koos - Lidli kauplustes.


Postimees Majanduse poolt läbiviidud ostukorvide võrdlustes on Lidl, Eestis poodide avamisest 03.03.2022 alates olnud kaasatud 13 ostukorvi võrdlusesse, millest oleme võitnud 8.


Allikas: Postimees Majandus

TUTVU ARTIKKLITEGA ➤

Kasuks igale tšempionile

Selleks, et olla tšempion on vaja kursis olla, mis sind kaupluses ees ootab. Lidlis ei saaks see olla lihtsam! Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis kaks korda nädalas, mis sooduspakkumised sind ees ootavad. Lisaks kasutades meie kauplustes Lidl Plus äppi saad personaalseid soodustusi ja säästad veelgi rohkem. Kliendilehest leiad mugava ülevaate meie nädalapakkumistest ja nii võid kindel olla, et ei maga ühtegi head pakkumist maha ja võidad iga ostuga!