taskukohane

Lidl on tuntud oma soodsate hindade ja kõrge kvaliteedi poolest.
Ilmselt mõtled, kuidas see on võimalik?

 

Ostukott

 

Hoolikalt valitud sortiment

Lidli kauplustes ei aja keegi sind segadusse ühe tootega, millel on seitse erinevat pakendit ja brändinime. Lidlis leiad sa ainult parima – kvaliteetsed, taskukohased ja maitsvad tooted. Iga Lidli toode on hoolikalt valitud ja enne riiulile jõudmist kontrollitud, mis muudab ka sinu jaoks valiku tegemise ja toodete vahel orienteerumise lihtsamaks.

 

lidli_ostukott

 

Lidli kaubamärgid

Meie oma kaubamärgid teevad võimalikuks kontrollida kogu tootmisprotsessi ja kindlustada, et poelettidele jõuavad alati kvaliteetsed tooted parima võimaliku hinnaga kõikidele meie klientidele. 90% meie toodetest on Lidli oma kaubamärgid ilma vahepealsete lülideta, näiteks Alesto, Gelatelli, Bellarom ja Fin Carré. See tähendab, et sa ei pea kuulsa brändinime pärast juurde maksma.

kott_3

 

Toodete sertifikaadid

Me pöörame tähelepanu jätkusuutlikkusele. Meie kauplustest leiavad kliendid jätkusuutlikult kasvatatud kohvi, vastutustundlikest kalakasvatustest pärit kala ja mereannid, aga ka õiglase kaubanduse tooteid, mis on valmistatud pidades silmas keskkonda, elurikkust ja ökoloogilist mullakasutust.

Osta_Lidlis

 

Tõhususe meister ka pisiasjades

Meie kaupluste planeering on maksimaalselt efektiivne, mille tulemusel on poes väiksem nõudlus töötajatele, mis garanteerib klientidele madalamad hinnad. Teiseks aitab meil hindu madalal hoida toodete standardpaigutus – kiire ja tõhus paigutus riiulitesse, mis aitab klientidel lihtsalt ja kiirelt leida soovitud tooted.

Soodsad hinnad leiad ka luubita.

Me lubame, et pakume igal ajal kvaliteetseid ja vajalikke tooteid mõistlike hindadega. 
Uuri lähemalt meie selle nädala häid pakkumisi ja alusta säästmist juba täna!