Text And Image Section


Mis on Lidl Plus?


Lidl Plus on tasuta digitaalne lojaalsusprogramm, mis sisaldab erikuponge, suurepäraseid pakkumisi, mugavaid funktsioone ja muid toredaid üllatusi!


Ja see kõik on sinu telefonis – Lidl Plus äpis!

Text And Image Section


Kupongid


Igal nädalal saad eriallahindlustega kuponge, mille leiad äpi jaotisest „Kupongid“. Ava kupong, et näha lisateavet lunastamiskuupäeva, toote, allahindluse ja hinna kohta. Kui soovid kupongi kasutada, klõpsa nuppu „Aktiveeri“. Pane toode poes ostukorvi, mine kassasse, skanneeri oma digitaalne Lidl Plus kaart ning saadki oma soodustuse!


KUPONGID JA PAKKUMISED ➤

Text And Image Section


Tähistame sinu sünnipäeva!

Lidl Plus äpis oleva sünnipäevakupongiga saad kõik vajaliku peolauale nüüd veelgi soodsamalt! Sünnipäevakupong* on äpis aktiivne ka päev enne ja pärast sinu sünnipäeva.


*Sünnipäevakupongi soodustus ei kehti tubakatoodetele, kinkekaartidele ja pandile. (smaller than the main text cause it's terms for the coupon).

Text And Image Section


Kupong Plus


Kupong Plus on Lidl Plus lojaalsusprogrammi uus lisavõimalus säästmiseks. Skänni kassas enda Lidl Plus kaart ning teeni ostude pealt boonuskuponge! Ostusaldo on kuu jooksul Lidlis tehtavate ostude summa*.
KUPONG PLUS

Text And Image Section


Kliendilehed


Ole Lidli pakkumistega kursis iganädalase kampaanialehe digitaalse versiooni kaudu. Lihtsalt sirvi lehti ja vaata Lidli kaupluste uusimaid pakkumisi.

Text And Image Section


Kraabi Plus


Iga päev pärast ostu, mille puhul oma Lidl Plusi kaardi registreerisid, saad digitaalse kaardi "Kraabi Plus". Kui kaardi avad, siis lihtsalt nipsa sõrmega üle ekraani, et näha, kas oled võitnud kupongi. Muide, kõik võidavad!


Võidukupong lisatakse automaatselt äpi jaotisse „Kupongid“, kus saad selle aktiveerida, et seda järgmisel ostukorral kasutada!


KRAABI PLUS TINGIMUSED

Text And Image Section


Kaupluse otsing


Kasuta äpi kaupluseotsingut, ükskõik kus sa ka ei viibiks. Leia lähim Lidli pood, saa suunajuhiseid ja vaata kaupluse lahtiolekuaegu.

Text And Image Section


Digitšekk


Unusta kadunud paberkviitungid.

Pärast iga Lidl Plus kaardiga registreeritud ostu, saad Lidl Plus äpis automaatselt kviitungi digitaalse koopia.

KUIDAS LAADIDA ALLA LIDL PLUS ÄPP?

 1. 1.

  1.

  Lae Lidl Plusi rakendus alla Google Playst, App Store’ist või Huawei Galleryst

 2. 2.

  2.

  Täida oma registreerimisandmed

 3. 3.

  3.

  Sisesta SMS-i teel saadud kood

 1. 4.

  4.

  Vali kauplus

 2. 5

  5

  Aktiveeri kupongid ja nautige lisasoodustusi

 3. 6.

  6.

  Skänni oma Lidl Plusi digitaalne kaart kassas igal ostukorral ja naudi kõiki Lidl Plusi soodustusi.