Text And Image Section


Kõigil "Perekaardi" omanikel 10% allahindlust!

10% soodustus Lidli poodides kehtib kõikidele valitud puu- ja juurviljadele, 
valitud leivatoodetele, Sweet Corner’i kommidele, Saguaro jookidele, 
W5 kodutarvetele, Cieni kosmeetika- ja hügieenitoodetele, „Tagasi kooli“ koolitarvetele, Lupilu beebitoodetele ja Peppertsi lasteriietele.


PEREKAARDI VEEBILEHT ➤

Text And Image Section

Lidli kaubamärgid

Minu leib

Vali oma maitsele ja vajadusele sobiv pagaritoode! Olgu see pehme, kõva, tume, hele, juustutäidisega või hoopis magus. Aeg-ajalt lisame oma valikusse uusi tooteid, et sul oleks alati hea meel meid jälle külastada. Mistahes toote järgi sul isu on, võid kindel olla, et Lidlist leiad just oma maitsele sobiva!


Chef Select

Chef Select on üks tõeline abimees kiirel päeval. Tema tootevalikust leiad maitsvaid suupisteid, aga ka täitvaid roogasid. See annab sulle võimaluse nautida valmistoitu tööl, kodus ja puhkehetkel. Vali oma lemmik salat, võileib, pagaritoode või pitsa ja lase heal maitsta!


Gelatelli

On olemas jäätised ja on Gelatelli. Erakordsete maitsetega jäine hõrgutis, mis on palju enamat kui lihtsalt jäätis. Gelatelli valikust leiab iga jäätisesõber endale uue lemmiku.

Text And Image Section

Cien

Cieni erilisest, mitmekesisest ja värvilisest maailmast leiad laia valiku kvaliteetseid tooteid, alustades kreemidest ja šampoonidest, lõpetades kätekreemide ja meigitoodetega. Cien pakub midagi nii naistele kui meestele, noortele ja vanematele ning ka neile, kellel on väga tundlik nahk. Ilurituaalid alaku!


lupilu®

Lupilu on mitmekülgne bränd, mis pakub beebidele kõike, mida nad vajavad. Vastavalt arenguetappidele varustab vajalike mänguasjadega ning kõige tipuks toidab neid kõige kvaliteetsema beebitoiduga. Lupilu tootevalikusse kuuluvad ka mähkmed, mis on dermatoloogiliselt testitud ja sobivad suurepäraselt vastsündinute õrnale ja tundlikule nahale.


pepperts!®

Noorte mürgeldajate iseloom avaldub juba varases eas. Selleks, et nende iseloomu esile tuua, varustab Pepperts tüdrukuid ja poisse trendikate, kvaliteetsete ja vastupidavate rõivastega.

Text And Image SectionSweet Corner

Kummikomme on ikka mõnus vahel pakkide kaupa süüa. Õnneks pakub Sweet Corner komme erineva maitse ja kujuga, et isu saaks täidetud.


W5

Kui kodu on puhas, on iga pereliige õnnelikum. W5 tõstab sinu kodu kvaliteeti, aitab saavutada täieliku puhtuse ja värskuse. W5 jaoks ei ole ükski mustus ja plekk ületamatu. Tootevalikust leiad täpselt sobiva oma kodu pindade puhastamiseks, hooldamiseks ja kaitsmiseks.


Saguaro

Vedeliku tarbimine on oluline. Saguaro teeb selle lihtsaks, sest Saguaro pakub vett igale janulisele.