Text And Image Section


Kõigil "Perekaardi" omanikel 10% allahindlust!

10% soodustus Lidli poodides kehtib kõikidele Cieni kosmeetika- ja hügieenitoodetele, „Tagasi kooli“ koolitarvetele, Lupilu beebitoodetele ja Peppertsi lasteriietele. Lisaks saavad Perekaardi omanikud igal nädalal väljavalitud puu- või juurvilja 10% odavamalt osta.


PEREKAARDI VEEBILEHT ➤

Text And Image Section


Lidli kaubamärgid

Cien

Cieni erilisest, mitmekesisest ja värvilisest maailmast leiad laia valiku kvaliteetseid tooteid, alustades kreemidest ja šampoonidest, lõpetades kätekreemide ja meigitoodetega. Cien pakub midagi nii naistele kui meestele, noortele ja vanematele ning ka neile, kellel on väga tundlik nahk. Ilurituaalid alaku!


lupilu®

Lupilu on mitmekülgne bränd, mis pakub beebidele kõike, mida nad vajavad. Vastavalt arenguetappidele varustab vajalike mänguasjadega ning kõige tipuks toidab neid kõige kvaliteetsema beebitoiduga. Lupilu tootevalikusse kuuluvad ka mähkmed, mis on dermatoloogiliselt testitud ja sobivad suurepäraselt vastsündinute õrnale ja tundlikule nahale.


pepperts!®

Noorte mürgeldajate iseloom avaldub juba varases eas. Selleks, et nende iseloomu esile tuua, varustab Pepperts tüdrukuid ja poisse trendikate, kvaliteetsete ja vastupidavate rõivastega.