Parkside tööriistad ja tarvikud

Text And Image Section

PARKSIDE®-i kvaliteet


PARKSIDE® ei paku mitte ainult laia valikut töökoja- ja aiatööriistu, vaid tagab range ohutuse ja kvaliteedi kontrollimisega ka selle, et su tööriist on tugevaks ja kindlaks kaaslaseks sinu järgmisele isetegemise projektile. Lisaks on tööriistadel vapustavalt hea hinna ja kvaliteedi suhe ning neil on kodukasutaja jaoks suur võimusus. Olgu sul vaja saagi, lihvimismasinat või höövlit, Parkside’i tootevalikust leiad kindlasti selle tööriista, mida otsid.


Kui oled kord juba maitse suhu saanud, siis nõudmised tavaliselt kasvavad ning ka projektid on üha suuremad... Oma mitmekesise tootevalikuga võimaldab PARKSIDE® teoks teha väga erinevaid projekte

Text And Image Section

PARKSIDE® tööriistad


Tööriist igaks olukorraks - koos Parkside varustusega on su töökoda igaks projektiks valmis. Meie valikust leiad erinevaid elektrilisi tööriistu ja laia valiku sobivat lisavarustust.


Sellega Parkside ei piirdu, lisaks laiale valikule seadmetele on Parkside usaldusväärne, kvaliteetne ja turvaline abiline sinu järgmisel projektil. Mis teeb Parkside nii populaarseks? Erakordne hinna ja kvaliteedi suhe ning tõeliselt kõrge jõudlus.

Text And Image Section

PARKSIDE® aed


Aed, olgu see muru, lilled või juurviljad, vajab õiget hoolt. PARKSIDE®-i valikust leiate iga ülesande jaoks sobiva tööriista täiuslikuks aiahoolduseks.

Text And Image Section

PARKSIDE® aku


Parkside akuperekond muudab igapäevased ja ka väljakutseid nõudvamad toimetused lihtsamaks. Patareide ja akude hulgast leiad sobivaid igale tööriistale puuridest lõikuriteni.

 • Kvaliteet

  Eriti hea kvaliteediga materjalid ja pikk eluiga

 • Vastupidavad materjalid

  Eriti hea kvaliteet taskukohase hinnaga

 • Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe

  Lihtne kasutada ja vastab kõrgetele ohutusstandarditele

Text And Image Section

Ära maga maha järgmise müügi algust!

Sa ei taha mingil juhul järgmist müüginädalat maha magada ja otsid eksklusiivset infot meie toodete kohta? Telli siis meie uudiskiri siit – sellest leiad hulgaliselt värskeid pakkumisi, sooduspakkumisi, uusi tooteid ja palju muud.


LIITU UUDISKIRJAGA

Juhtmevabad seadmed ja tehnoloogiad


Muutke igapäevased ja rasked toimingud PARKSIDE akuperekonnaga lihtsaks. Patareid kõikidele tööriistadele alates puurimisest kuni lõikamiseni. Lihtsalt laadige ja alustage. Jõudlus koos juhtmevaba vabadusega järgmiseks projektiks.


Kui asju tuleb oma neljas seinas kiiresti ära teha ja suured seadmed on paigast ära, siis on meie PARKSIDE X 12 V Team sarja suure jõudlusega elektriseadmetega täpselt õigus.


Oma töökoja põhivarustuse ja suuremate isetegemisprojektide jaoks leiate PARKSIDE X20 V Team sarjast ideaalse toe isetegemise vajadusteks. Suur valik täpseid ja paindlikke elektriseadmeid, nagu juhtmeta kruvikeerajad, trellid ning sobivad akud ja laadijad, ei jäta isetegemise entusiastidele soovida.

PARKSIDE®-i elektriliste tööriistade ja käsitööriistade sortiment

 1. Elektritööriistad

  Elektritööriistad

  Elektritööriistadel on igas töökojas kindel koht. Tänu elektriajamile on nad alati käepärast, et teha teoks sinu uusi projekte. Parkside’i elektritööriistad avaldavad muljet oma võimsuse ja vastupidavusega.

 2. Käsitööriistad

  Käsitööriistad

  Käsitööriistad on töökojas „väikesteks“ abilisteks, mis annavad suure panuse tervikusse. Ükskõik, kas see on haamer, kruvikeeraja või saag, iga käsitööriist teeb sinu töö palju hõlpsamaks ja aitab sul plaane ellu viia.

PARKSIDE®-i töökoja sisseseade ja aiatööriistade sortiment

 1. Töökoja sisseseade

  Töökoja sisseseade

  Töökojas on vaja ohtralt ruumi ideedele – ja muidugi on tarvis ka õigeid tööriistu. Et suurte projektide jaoks jätkuks piisavalt ruumi ka väikestes töökodades, aitab Parkside’i töökoja sisseseade luua korda ja ruumi.

 2. Aiatööriistad

  Aiatööriistad

  Olgu vaja muru niita, lilli kasta, hekke pügada või peenralt köögivilju koristada. Aias on alati palju tegemist. Õigete Parkside’i aiatööriistade abil saab vajalikud tööd kerge vaevaga ära teha.

Vastutus


Tooted on saadaval ainult piiratud koguses. Juhul, kui vaatamata hoolikale laoplaneerimisele ootamatult suure nõudluse tõttu need juba esimesel päeval välja müüakse, palume oma hinnatud klientidelt mõistvat suhtumist. Müüakse ainult kodumajapidamistele ühistes kogustes. Kampaania ei kehti juriidilistele isikutele ja iseseisvatele ettevõtjatele. Pildid on sümboolsed. Kõik hinnad on eurodes koos käibemaksuga ja kehtivad ilma dekoratiivelementideta toodetele ja kuni kaupa jätkub. Lidl Eesti ei vastuta saidi juhusliku mittetöötamise, teabe võimaliku ebatäpsuse ning ka ebatäpse või mittetäieliku teabe kasutamisest põhjustatud võimalike kahjude eest. Veebilehe omanik püüab tagada nendel lehtedel sisalduva teabe õigsuse, ajakohasuse ja täielikkuse, kuid ei võta sellega seoses vastutust.

Text And Image Section

Kas soovid PARKSIDE®-i kohta veelgi rohkem teada saada?

Kui soovid Parkside’i kaubamärgi kohta leida rohkem infot, külasta veebilehte https://parkside-diy.com/