Parkside logo

Parkside kvaliteet

Image_icon_slider_1
Eriti hea kvaliteediga materjalid ja pikk eluiga
Image_icon_slider_2
Eriti hea kvaliteet taskukohase hinnaga
Image_icon_slider_3
Lihtne kasutada ja vastab kõrgetele ohutusstandarditele
tools

Parkside saab hakkama iga ülesandega.

Tööriist igaks olukorraks - koos Parkside varustusega on su töökoda igaks projektiks valmis. Meie valikust leiad erinevaid elektrilisi tööriistu ja laia valiku sobivat lisavarustust.

Sellega Parkside ei piirdu, lisaks laiale valikule seadmetele on Parkside usaldusväärne, kvaliteetne ja turvaline abiline sinu järgmisel projektil. Mis teeb Parkside nii populaarseks? Erakordne hinna ja kvaliteedi suhe ning tõeliselt kõrge jõudlus. 

Parkside performance
aku

Alati laetud!

Parkside akuperekond muudab igapäevased ja ka väljakutseid nõudvamad toimetused lihtsamaks. Patareide ja akude hulgast leiad sobivaid igale tööriistale puuridest lõikuriteni.

Tee kindlaks, et tööriist on laetud ja alusta. Parkside kõrge jõudlus kombineeritud juhtmevabadusega on ideaalne su järgmiseks projektiks. Kui tavalised seadmed pole õige valik, siis elektrilised seadmed Parkside X 12 V-seeriast kohe kindlasti on. Akutrell teeb pildi seinale kinnitamise lihtsaks. Parkside nurklihvija jaoks pole ükski nurk liiga kitsas ja kui aku saab tühjaks, pole vaja muret tunda, laadija on kohe olemas.

Viimase lihvi annab su kodusele töökojale põhivarustus nõudlikumateks projektideks. Siin toetab sind PARKSIDE X 20 V Team seeria. Laiast valikust leiad täpseid ja paindlikke elektrilisi tööriistu nagu juhtmeta löökmutrikeeraja või värvipihusti püstol, mis ei valmista sulle pettumust. 

Parkside tooted

Isetegemise kunst (DIY) on praegu juba palju enamat kui lihtsalt käsitöö. Täna võib iga isetegemise meister valida oma projektideks rohkem kui 70 elektrilise tööriista vahel. Parkside pakub kõike, mis paneb iga meistrimehe ja -naise südame kõvemini põksuma - akutrellidest saagideni, saagidest sukelpumpadeni. Kui oled valmis oma järgmiseks projektiks, siis oleme ka meie sobiliku varustusega valmis.

Uudiskiri

Ära maga järgmist pakkumist maha!

Sa ei taha kohe kindlasti ilma jääda nädalapakkumistest? Lisaks otsid sa täiendavat informatsiooni meie toodete kohta? Siis telli meie uudiskiri! Iga nädal tutvustame uudiskirjas nädala parimaid pakkumisi, kampaaniaid,  tooteid ja palju muud.