HeroStage.weekAction

Lidli Plus kupong aitab säästa

Lidl Plus kuponge kasutades oled alati omadega plussis. Sooduskupongidega võid nädala ostukorvilt märkimisväärselt kokku hoida ning soetada oma lemmiktooteid tõeliselt hea allahindlusega. Pea meeles, et iga kupong kehtib vaid piiratud aja ning on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Seega tasub pakkumistel regulaarselt silm peal hoida ning kuponge kasutades varusid täiendada. Lidl Plus sooduskupongid ei ole vaid toidukaupadele, kupong võib kehtida ka tarbe – või hooajakaubale. Tänu Lidl Plus äpile saad läbi vaadata parasjagu kehtiva kliendilehe ja tutvuda pakkumistega.

Lidl Plus on sinuga alati kaasa

Iga nädal on Lidl Plus äpis mitmekülgseid sooduspakkumisi. Äpi kaudu saad mugavalt juurde pääseda eksklusiivsetele kupongidele, eripakkumistele ja personaalsetele soodustustele. Ei mingeid lisakaarte rahakotti, Lidl Plus äpp on sinuga telefonis alati kaasas ning soovitud kupongid ja pakkumised lihtsasti ligipääsetavad.

Kupongid ja pakkumised on saadaval ainult Lidl Plusi digikaardi omanikele.

Suure nõudluse korral võivad mõned tooted otsa lõppeda juba esimesel kupongide ja pakkumiste kehtivuse päeval.

Lidl Eesti OÜ jätab endale õiguse kupongid või pakkumised ilma ette teatamata tagasi võtta või asendada. Lidl Eesti OÜ jätab endale õiguse kupongide ja pakkumiste kehtivusaja jooksul kaupade tavahindu ette teatamata muuta. Kupongide ja pakkumiste tingimused on saadaval Lidl Plus rakenduses (vt "Saadavus ja tingimused").

Kui ostja ületab kupongiga või pakkumisega piiratud toodete koguse või kaalu ostu ajal, arvutatakse nende toodete lõplik hind ilma allahindlusteta ületatud koguse ja kaalu eest.

Kupongi saab kasutada ainult üks kord, seega kui klient ei osta ostu ajal kupongiga hõlmatud toodete maksimaalset kogust või kaalu, ei saa kupongi kasutada ülejäänud koguse ja kaalu puhul.

Kui rakenduses kuvatavad teave kaupade kohta ei vasta kauplustes olevale teabele, tuleb rakenduses olevat teavet pidada veaks.

HeroStage.weekAction

Lidl Plus äpp muudab ostlemise veelgi mugavamaks. Kasuta Lidl Plus kuponge, et säästa raha ning osta oma lemmikud parima hinnaga.

Categories