Imeline jõuluaeg


Me armastame jõule! Selleks, et advendiaeg oleks rahulik ja meeleolukas, oleme järgmistele lehekülgedele kogunud mõned vahvad soovitused pühademenüü koostamiseks, meisterdamiseks ja küpsetamiseks.

Vajalikke asju on lihtne leida sinu Lidli kauplusest. Lidlis mõtleme kõigile, seega pühaderoa leiab endale nii taimetoitlane, vegan kui ka lihasõber.

Küpsetamine on jõuluootuse lahutamatu osa – eriti meie Belbake’i toodetega. Kuna advendiajal on ka meisterdamine väga lõbus tegevus, on meil sinu jaoks igasugu huvitavaid ja põnevaid ideid koos lastega meisterdamiseks ning kaunistamiseks.

Soovime sulle imelist ja rahulikku advendiaega, rõõmsaid jõule, imetoredat 2024. aasta algust ning õnne ja tervist kogu aastaks!

Kõik pidusöökideks

Text And Image Section


Lidli jõulukataloog

Jõuludeks vajalikku ei pea sa kaugelt otsima,sest selle kõik leiad Lidli jõulukataloogist.


AVA KATALOOG ➤

Text And Image Section


Šokolaadirong

Laske oma kujutlusvõimel lennata ja ehitage Favorina maiustustest lõbusaid šokolaadimasinaid, olgu need autod, rongid või mootorrattad.


VAATA SIIT ➤

Jõulukaunistused

Jõulukaunistused, mis loovad hubase atmosfääri igas toas. Siit leiad kõik vajaliku kauniteks pühadeks - tuled kuusele, küünlad, pärjad, välivalgustid ja palju muid jõulukaunistusi.