Banner

Juriidiline teave ja andmekaitse

JURIIDILINE TEAVE JA ANDMEKAITSE

Õigusaktide järgimine on tänapäeval keerulisem kui kunagi varem. Globaalne keskkond toob endaga kaasa aina enam juriidilisi nõudeid. Me võtame neid arvesse ja kohandame oma protsesse ning süsteeme vastavalt muutuvatele oludele.


Meie ettevõtte üks toimimispõhimõtetest on järgida kehtivaid seadusi, määruseid ja ettevõttesiseseid juhiseid, millele paneme igapäevaselt ka palju rõhku. Õiguslik vastavus on meie ärikultuuri oluline osa. Lidl Eesti on loonud aruandlussüsteemi, mis kliendi, äripartneri või ettevõtte töötajana annab võimaluse igast juhtumist, mis ei vasta seadusele, määrusele või juhistele – teada anda.


Enne jätkamist teeme ülevaate teie andmete töötlemisest. Me kasutame oma veebisaidil erinevaid meetodeid, et tagada selle parim kasutamine. Need meetodid hõlmavad veebilehe ja selle funktsionaalsuse tagamiseks tehniliselt vajalike andmete töötlemist, aga ka muid meetodeid, mida kasutatakse veebilehe mugavamaks seadistuseks, anonüümse statistika koostamiseks, samuti isikupärastatud (reklaami)sisu loomiseks. Jaotises " Küpsised" saate igal ajal otsustada, milliseid küpsiseid soovite lubada. Lisateavet, sealhulgas oma taganemisõiguse, leiate meie privaatsuspoliitikast. Meie kontaktandmed leiate siit.


Küpsised on väikesed tekstifailid, mida saab kasutada veebisaitidel kasutajakogemuse tõhusamaks muutmiseks. Seadus sätestab, et võime salvestada teie seadmesse küpsiseid, kui need on selle saidi toimimiseks hädavajalikud. Muud tüüpi küpsised nõuavad teie luba. See veebisait kasutab erinevat tüüpi küpsiseid. Mõned küpsised paigutatakse pärast seda, kui meie lehtedel ilmuvad kolmandate osapoolte teenused. Saate oma nõusolekut igal ajal muuta või tagasi võtta meie veebisaidi küpsiste deklaratsiooni jaotises. Privaatsuspoliitikast saate teada, kes me oleme, kuidas saate meiega ühendust võtta ja kuidas me teie isikuandmeid töötleme. Nõusoleku küsimuses meiega ühendust võttes esitage oma nõusoleku ID ja kuupäev.


Teie nõusolek kehtib järgmiste veebilehtede kohta: lidl.ee.