hero

Laadi alla. Registreeru. Säästa.

video
Lidl Plus kaart

 

Lidl Plus on tasuta digitaalne lojaalsusprogramm, mis sisaldab erikuponge, suurepäraseid pakkumisi, mugavaid funktsioone ja muid toredaid üllatusi!

Ja see kõik on sinu telefonis – Lidl Plus äpis!

Kupongid

 

Igal nädalal saad eriallahindlustega kuponge, mille leiad äpi jaotisest „Kupongid“. Ava kupong, et näha lisateavet lunastamiskuupäeva, toote, allahindluse ja hinna kohta. Kui soovid kupongi kasutada, klõpsa nuppu „Aktiveeri“. Pane toode poes ostukorvi, mine kassasse, skanneeri oma digitaalne Lidl Plus kaart ning saadki oma soodustuse!

Kataloog

 

Ole Lidli pakkumistega kursis iganädalase kampaanialehe digitaalse versiooni kaudu. Lihtsalt sirvi lehti ja vaata Lidli kaupluste uusimaid pakkumisi.

Kraabi

 

Iga päev pärast ostu, mille puhul oma Lidl Plusi kaardi registreerisid, saad digitaalse kaardi "Kraabi Plus". Kui kaardi avad, siis lihtsalt nipsa sõrmega üle ekraani, et näha, kas oled võitnud kupongi. Muide, kõik võidavad!

Võidukupong lisatakse automaatselt äpi jaotisse „Kupongid“, kus saad selle aktiveerida, et seda järgmisel ostukorral kasutada!
 


 

Kaart

 

Kasuta äpi kaupluseotsingut, ükskõik kus sa ka ei viibiks. Leia lähim Lidli pood, saa suunajuhiseid ja vaata kaupluse lahtiolekuaegu.

digitšekk

 

Unusta kadunud paberkviitungid.
Pärast iga Lidl Plus kaardiga registreeritud ostu, saad Lidl Plus äpis automaatselt kviitungi digitaalse koopia.

Kuidas laadida alla Lidl Plus äpp?

Laadi alla. Registreeru. Säästa.