Banner

Alkohoolsed joogid

TUTVU LIDLI ALKOHOOLSETE JOOKIDEGA

Text And Image Section

ARGUS

Kui otsid õllemarki, mis pakub midagi igale maitsele, siis Arguse valikust leiad kõik, mis soovid: kangemat, kergemat või hoopis alkoholivaba. Näiteks Argus Strong sobib hästi grillitud liha ja praadide kõrvale, Argus Gold täiendab suurepäraselt grillitud lõhet või kõva juustu, aga Argus Premium on hea kaaslane kuivatatud puuviljadele ja pähklitele.

Alkohoolsed joogid

Lidli tootevalikust leiab igaüks endale meelepärase joogi. Olgu selleks vein või mõni kangem jook - viski, rumm, džinn, viin, liköör või mõni muu lisand, mis lisab kokteilidele särtsu.

Text And Image Section

PERLENBACHER

Meie püsivalik pakub Lidli kaubamärgi Perlenbach pilsnerit, mis vastab Saksamaa kõrgetele pruulimisstandarditele. Samuti alkoholivaba õlut, mis sobib suurepäraselt inimestele, kes alkoholi ei tarbi.

Text And Image Section

JAMES COOK

Rummisõbrad saavad rahulikult hingata, sest James Cook on kohal ja valmis saama osaks sinu imelistes kokteilides. Valikust leiad nii tumedat kui heledat rummi.

QUEEN MARGOT

Šotimaa ikka oskab. Queen Margot pakub viskifännidele auhinnatud jooki nii 0,7 kui 1 liitristes pudelites. Lisaks pakub kuninganna ka Šoti viskiga koorelikööri.