Banner

Hobid

Hobid

Töö täidab kõhu, hobid aga hinge. Me teame, et hobid on oluline osa iga inimese elust. Seepärast leiad Lidlist kõik vahendid oma hobi jaoks, näiteks aiatööriistu, remondiks vajalikke asju, vahendeid autole või hoopis materjali kunsti loomiseks. Uuri lähemalt, kuidas saad oma hobi uuele tasemele viia.

Text And Image Section

PARKSIDE

Parkside tööriistad on tõelistele meistritele ja hakkajatele amatööridele. Parkside aitab ellu viia mistahes ideed sul peas idanevad, pakkudes abi juhtmeta akutrellidest mootorsaagideni.

Parkside jaoks on kõrge jõudlus ja kvaliteet prioriteet. Iga toode on hoolikalt kontrollitud ja testitud, nende ohutuses ollakse kindlad ja lisaks on iga toode ekspertite poolt sertifitseeritud. Seda kinnitavad tootmisel kasutatavad kvaliteetsed materjalid, mis kindlustavad iga tööriista vastupidavuse.

Parkside sarja kuuluvad ka ülivõimsad Parkside Performance elektrilised tööriistad. Need usaldusväärsed tööriistad aitavad ellu viia kõik projektid, mis oled endale plaani võtnud.

Text And Image Section

PLAYTIVE

Mängurõõmu jagub tervele perele! Playtive pakub nii väikestele kui suurtele lauamänge, puidust mänguasju, erinevaid mudeleid, nukke ja palju muud väikeste maailmaavastajate arendamiseks ja meelelahutamiseks.

Meie mänguasjad on kontrollitud ja varustatud TÜV sertifikaadiga, mis tähendab, et need ei sisalda mürgiseid aineid ja need on ohutud. Tooted on testitud ja kontrollitud sõltumatute ekspertite poolt.

Text And Image Section

CRIVIT

Crivit on suurepärane bränd neile, kelle hinges jookseb sport.

Meie kauplustest leiad kvaliteetse varustuse oma lemmiktegevuse jaoks, olgu selleks suusatamine, rattasõit, võrkpall, sulgpall või matkamine ja kalastamine. Lisaks päris sportlikele tegevustele oleme mõelnud ka toodetele, mis rõõmustavad lapsi, nagu jalgrattad, tõukerattad ning muidugi vahenditele, mis kaitsevad: erinevad põlve- ja küünarnukikaitsed, kiivrid ja kindad.