Avasta täiuslik jäätis Lidlist

Lidli jäätis toob suvesse rõõmu ja maitsvaid hetki. Iga jäätisesõber leiab siit endale midagi meelepärast. Naudi iga ampsu ja avasta, miks Lidli jäätised on parim valik!

Lidli jäätis on suvel lahutamatu kaaslane

Lidlist leiad laia valikut maitsvaid ja ainulaadseid jäätiseid. Erinevad maitsed ning jäätisetüübid tagavad, et kõik leiavad endale sobiliku jäätise. Lidli jäätised on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest, mis tagavad rikkaliku ja erilise maitseelamuse.

Lai valik erinevaid maitseid

Lidlist leiad nii erinevaid maitseid kui ka jäätisetüüpe, mis sobivad igale magusa armastajale. Kas eelistad klassikalist koorejäätist või hoopis midagi kergemat? On olemas nii koorejäätis, pulgajäätis kui ka maitsvas vahvlikoonuses jäätis. Lisaks on valikus ka vähendatud suhkruga jäätis, laktoosivaba jäätis ja vegan jäätis. Selleks, et kõik saaksid nautida suvel magusat ja jahutavat jäätist. Ka maitsete valikust ei tule puudust. Loomulikult on olemas klassikaline šokolaadi- ja vaniljejäätis, aga oma maitsemeeli saab avardada ka pistaatsia, eksootiliste puuviljamaitsetega ja mahlajäädega. Lidli jäätise valik pakub midagi igale eelistusele.


Text And Image SectionMultipakendid - mida rohkem, seda uhkem

Selleks, et jäätis kiiresti sügavkülmast otsa ei saaks, pakub Lidl võimalust osta seda multipakendis. Olgu see sünnipäevapidu või lihtsalt mõnus õhtu kodus, nii saad veelgi rohkem jäätist jagada sõprade ja perega. Lidli multipakendeid on väga mitmekesised. See on suurepärane võimalus osta oma lemmikut mugavalt suures pakendis.

Retseptid

Kas otsid inspiratsiooni koduse jäätise valmistamiseks? Sirvi meie lihtsaid ja maitsvaid retsepte ning valmista kodune jäätis. Leia sobiv jäätiseretsept ning valmista just sellise maitsega jäätis nagu ise soovid. Isetehtud jäätis on lõbus ajaviide lastele ning annab võimaluse valmistada luksuslik magustoit külalistele ja perele. Lidlis on olemas kõik vajalik ise jäätise valmistamiseks. Muidugi on olemas ka retseptid, kus saab kasutada poest ostetud jäätist. Valmista pidulik ja uhke jäätisemaius, kasutades Lidli retseptivaramut. Meisterda jäätisetort või kogu ideid, kuidas jäätist magustoidu kõrval kasutada, näiteks pannkookidel, jäätisekokteilis või koogi serveerimisel. Haara jäätis ja maitseelamused Lidlist!