Banner

Kala ja mereannid

Kala ja mereannid

Tervislikud mereannid toidulauale! Muuda oma toidulaud põnevamaks ja leia Lidli kauplustest oma lemmik kalatoode. Meie laias valikus on nii konserve kui värsket ja külmutatud kala. Kõik tooted on pakendatud vastavalt nõuetele, mis kindlustab toodete pika säilivusaja ja värskuse.

MEIE KALA JA MEREANNID

Text And Image Section

OCEAN SEA

Ocean Sea lähtub säästvast kalakasvatusest ja pakub erinevaid eksootilisi mereande. Lisaks leiad Ocean Sea tootevalikust suurepärase kvaliteediga külmutatud ja suitsutatud kala, mida toetavad vastutustundliku kalapüügi MSC ja ASC sertifikaadid.

Text And Image Section

NAUTICA

Nautica tootevalik koosneb maitsvatest, toitvatest ja tervislikest mereandidest heade hindadega. Nautica toodete tooraine on püütud erinevatest meredest vastavalt MSC sertifikaadile ja töödeldud Euroopas. Kõik selleks, et jõuda sinu argipäeva toidulauale või peolauale värskelt ja maitserikkalt.

Text And Image Section

NIXE

Nixe pakub sinu argipäeva toidulauale maitsvaid kalakonserve. Valikus on nii tuunikala omas mahlas, kui ka päevalilleõlis. Rääkimata mõnusatest koorestest lõhekonservidest ja teistest kalakonservidest.