Banner

Kodu

Kodu

Kodus on kohe mõnusam olla, kui kõik toimetused laabuvad nagu iseenesest. Siin saad pöörduda Lidli kodutoodete osakonda, mille valikust leiad palju kvaliteetseid tooteid ja vahendeid, mis muudavad iga koduperenaise ja -mehe elu mugavamaks, lihtsamaks ja ilusamaks!

TUTVU LIDLI KODUTOODETEGA

Text And Image Section

SILVERCREST

Klassikaline tööpäev algab kuue-seitsme paiku hommikul. Õige hommikurutiin aitab sul end päevaks valmis seada, isegi varajastel tundidel.

Ärgates saad vajaliku energia imemaitsvast kodusest smuutist või oma lemmikult laulult, mis kõlarist kõlab. Need väikesed lisad teevad hommikurutiini kaks korda lõbusamaks.

Silvercrest on su ustav kaaslane kogu päeva vältel, nii köögis kui ka terves majapidamises.

Kõigi Silvercresti toodete jõudlus, vastupidavus ja ohutus on kontrollitud meie kvaliteedikontrolli meeskonna ja sõltumatute ekspertide poolt. Vali endale interjööri sobiv Silvercresti toode ja naudi!

Text And Image Section

ERNESTO

Tõelise kodukoka abiline. Ernestolt leiad kõik vajaliku toiduvalmistamiseks, serveerimiseks ja toidu nautimiseks. Kvaliteetsed potid, pannid, keraamilised ja silikoonist küpsetusvormid, mugavaks toiduvalmistamiseks funktsionaalsed ja ilusad nõud. Ernestol on kõike!

Ernesto tooted on vastupidavad, kvaliteetsed ja on tehtud kvaliteetsetest materjalidest. Köögiriistade kasutamisel kasutame titaani, roostevaba terast ja alumiiniumi, mida täiendame uuenduslike kuumakindlate kattekihtidega.

Text And Image Section

LIVARNO HOME

Loo õige meeleolu! Livarno home pakub head valikuid lampe ja pirne, mis loovad õige meeleolu igas interjööris. Vali sobivad valgustused koju, aeda kui ka tööle.