Banner

Majapidamistarbed

Majapidamistarbed

Nimeta kiirelt kaks asja, mis teevad su õnnelikuks. Kui vastasid korras kodu ja puhtad riided, oled õigel teel. Lidlist leiad kõik vahendid, mida vajad tõelise puhtuse saavutamiseks.

Text And Image Section

W5

Kui kodu on puhas, on iga pereliige õnnelikum. W5 tõstab sinu kodu kvaliteeti, aitab saavutada täieliku puhtuse ja värskuse. W5 jaoks ei ole ükski mustus ja plekk ületamatu. Tootevalikust leiad täpselt sobiva oma kodu pindade puhastamiseks, hooldamiseks ja kaitsmiseks.

Text And Image Section

FORMIL

Kohvi-, rasva- ja puuviljaplekid ei hüüa tulles. Tegelikult mitte ükski plekk ei hüüa.

Muretsemiseks ei ole põhjust! Meil on lahendus isegi kõige kangekaelsematele plekkidele. Pole oluline, mis määrdunud riie end su pesukorvist leiab, Formili abil saab kõik puhtaks. Oleme arvestanud, et riided vajavad erinevat hooldust. Õnneks pakub Formil pesuvahendeid nii mustadele, valgetele, värvilistele kui ka õrnadele riideesemetele ja tundlikule nahale. Kõik värvid on kaitstud, tekstiilid hooldatud ja puhastatud!

Text And Image Section

DOUSSY

Puhta pesu lõhn on midagi imelist. Pesupehmendi Doussy lisab su riietele ja pesule mõnusa värskuse, mis kestab nädalaid! Mõnusast värskusest ei pääse ka tundliku nahaga pesupesijad, ka neile on Doussy tootevalikus õrnad hooldustooted olemas.