Banner

Pagaritooted

Pagaritooted

Lidl rõõmustab igal hommikul värske leiva ja saiakestega! Nii saad kiire päeva jooksul nautida vahepause, rõõmustada oma perekonda või kolleege ja teha argipäevad eriliseks!


Lidli pagaritoodete valikus on tooted, mida Eestis mujalt ei leia, kuid mis on terves Euroopas juba inimeste südamed võitnud. Maitse meie krõbedaid sarvesaiu, õhulisi saiakesi, maitsvaid baguettesid ja leiba. Me küpsetame pagaritooteid mitu korda päevas, mis kindlustab, et saaksid alati värske elamuse osaliseks. Lisaks saad kaupluses kasutada spetsiaalset leivalõikurit, et lõigata pätsid ideaalseteks viiludeks!

MEIE PAGARITOOTED

Text And Image Section

MINU LEIB

Vali oma maitsele ja vajadusele sobiv pagaritoode! Olgu see pehme, kõva, tume, hele, juustutäidisega või hoopis magus. Aeg-ajalt lisame oma valikusse uusi tooteid, et sul oleks alati hea meel meid jälle külastada. Mistahes toote järgi sul isu on, võid kindel olla, et Lidlist leiad just oma maitsele sobiva!

Text And Image Section

CONFISERIE FIRENZE

Mõned külalised tahavad lihtsalt ootamatult läbi hüpata. Sellisteks puhkudeks on hea, kui on olemas Confiserie Firenze külmutatud magusad saiakesed, mis oma mõnusate maitsetega päästavad sind igast olukorrast.

Text And Image Section

BIO ORGANIC

Bio Organicu tootevalikust leiad lisaks kvaliteetsetele biotoodetele ka mahepõllumajanduse põhimõtete kohaselt toodetud leiba. Need tervisele pai tegevad pagaritooted on märgistatud Euroopa Liidu mahetoidu märgistusega või rohelise ökolehega.