Suurepärane kvaliteet, hõrk maitse ja Lidli hind – jah, just see ongi Pilos - see kõige parem.

Lidlis me usume, et parim viis arendamaks igat meie omamärgi toodet on alati jälgida sama protsessi: kvaliteet – maitse – hind. Vaata järele, mis teeb Pilose nii eriliseks.

Kvaliteet + maitse + hind = see kõige parem.

Text And Image Section


Kõige esimene on alati KVALITEET


Maitsvat ja tervislikku jogurtit või juustu saab teha ainult kõrgkvaliteetsest piimast. See on kõige alus. Just sellepärast kasutame Lidlis ainult sertifitseeritud tootjate piima. Meie kvaliteedi nõuded on tihti karmimad, kui riiklikul tasandil kehtestatud standardid. Meie omamärgitooted kontrollitakse pidevalt nii meie enda kvaliteediosakonna, kui ka sõltumatute ja tunnustatud laborite poolt. Seda ka siis, kui tooted on juba poeriiulitel.

Text And Image Section


MAITSE


Kui oleme kindlustanud kvaliteetse tooraine, suuname oma tähelepanu ja fookuse maitsele ja selle täiustamisele. Kõik selleks, et sinu lemmik juust oleks just õige konsistentsi ja soolasusega ning sinu lemmik jogurt oleks taevalikult kreemine ja parima maitse tasakaaluga.


Maitse üle ei vaielda? Lidlis ei vasta see päris tõele. Nimelt läbivad meie tooted igal aastal sadu pimetestimisi ja sõltumatuid hindamisi. Seda võiks nimetada juba iseseisvaks teadusharuks. Tihedas koostöös meie tootjatega arendame ja täiustame toodete retsepte igapäevaselt. Näiteks oleme seadnud endale eesmärgiks vähendada oma toodetes lisatud suhkrute kasutamist 20% võrra.

Text And Image Section


Ja alles siis keskendume HINNALE.


Tundub uskumatu? Kuid see on tõesti nii. Alles siis, kui oleme rahul kvaliteedi ja maitsega, määrame parima hinna.


Toodame nii Pilose, kui ka tuhandeid teisi meie omamärgitooteid suurtes kogustes ning kontrollime tervet tootmis – ja tarneahelat. Nii saame määrata parima hinna, et kõik saaksid endale lubada kvaliteetseid Pilose piimatooteid