Banner

Riided

Riided

Sa oled stiilne, omapärane ja tead, mis sulle meeldib. Lidl mõistab sind, seetõttu lähtub meie riidevalik viimastest trendidest ja käesolevatest aastaaegadest. Lisaks kindlustame, et kõik riided oleksid kvaliteetsed ja dermatoloogiliselt testitud ega sisaldaks kahjulikke aineid. Nüüd saad valida vastavalt oma stiilile mugavad ja ägedad riided, mis on muuhulgas ka väga vastupidavad.

TUTVU LIDLI RIIDEBRÄNDIDEGA

Text And Image Section

ESMARA

Lase oma sisemisel minal särada! Esmara põnevast tootevalikust leiad rõivaid igale maitsele: hooajalisi särke, kampsuneid, teksaseid, jakke ja aksessuaare parimate hindadega. Täienda oma garderoobi kvaliteetsete, mugavate ja moodsate riietega, mis sobivad ideaalselt sinu argipäeva.

Kõik Esmara tooted on toodetud keskkonnasõbralikult ning vastavad OEKO-TEXi ja Hohensteini instituudi kõrgetele standarditele. Kõik tooted on kontrollitud põhjalikult kvaliteeditestides, et veenduda toote suuruses, vastupidavuses, töötlemise kvaliteedis ja kahjulike ainete puudumise osas.

Text And Image Section

LIVERGY

Stiilsed meesteriided igaks elujuhtumiks. Livergy pakub igale mehele midagi, mis sobib nii igapäevaseks tööks kui ka erilisteks puhkudeks. Vali oma lemmik elegantne vabaaja särk, kampsun, spordijope või teksad. Värve ja stiile jagub igale maitsele!

Kõik Livergy tooted on toodetud keskkonnasõbralikult ning vastavad OEKO-TEXi ja Hohensteini instituudi kõrgetele standarditele. Kõik tooted on kontrollitud põhjalikult kvaliteeditestides, et veenduda toote suuruses, vastupidavuses, töötlemise kvaliteedis ja kahjulike ainete puudumise osas.

CRIVIT

Kui oled hinges kirglik sportlane või on sul soov selleks saada, siis Criviti spordirõivad on sellel teel su ustavaks kaaslaseks.

Spordirõivad peavad olema mitte ainult ilusad, vaid eelkõige funktsionaalsed. Criviti kerged ja spordisõbralikud materjalid eemaldavad niiskuse ja kuivavad kiiresti. Uuenduslikud kangad lasevad õhku läbi ja on mugavad. Lisamugavuse saavutamiseks on rõivastesse sisse õmmeldud erinevad detailid, nagu valgust peegeldavad elemendid või taskud.

Kui riided on sportimiseks seljas, peab olema kindel ka sportimise turvalisuses. Selleks pakume erinevaid põlve- ja küünarnukikaitseid, kiivreid ning kindaid.

Text And Image Section

PEPPERTS

Noorte mürgeldajate iseloom avaldub juba varases eas. Selleks, et nende iseloomu esile tuua, varustab Pepperts tüdrukuid ja poisse trendikate, kvaliteetsete ja vastupidavate rõivastega. Vali oma lemmikvärv, -muster või -pilt ja lase oma laste isikupäral särada.

Peppertsi tootevalikust leiab mugavaid särke, kampsuneid, pükse ja sokke igas vanuses lastele. Olenevalt aastaajast on valikus ka soojad ülerõivad, veekindlad vihmajoped, mugavad koduriided jas soojad pidžaamad.

Kõik Peppertsi tooted on toodetud keskkonnasõbralikult ning vastavad OEKO-TEXi ja Hohensteini instituudi kõrgetele standarditele.

Text And Image Section

LUPILU

Lupilu on mitmekülgne bränd, mis pakub beebidele kõike, mida nad vajavad. Lupilu riietab beebid kvaliteetselt ja mugavalt. Vastavalt arenguetappidele varustab vajalike mänguasjadega ning kõige tipuks toidab neid kõige kvaliteetsema beebitoiduga. Lupilu teeb kindlaks, et nii värskete lapsevanemate kui nende silmaterakeste esimesed aastad oleksid võimalikult lihtsad ja mugavad.

Kõik Lupilu tooted on keskkonnasõbralikud, vastavad GOTS ja OEKO-TEX rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele. Kõik tooted on testitud nii meie meeskonna kui sõltumatute ekspertide poolt.