The browser is not supported
To display the website correctly, please use one of the following browsers.CautionPlease update your browser, if you proceed with this browser, your shopping experience might not be successful!

Kupong Plus условия

„Kupong Plus“ on Lidl Plus lojaalsusprogrammi uus lisavõimalus säästmiseks. Iga kord, kui ostad ja skännid oma Lidl Plus kaardi kassas, kogud ostusaldot. Ostusaldo on kuu jooksul kõigis Lidli kauplustes üle Eesti tehtavate ostude summa . Kupong Plus ostusaldot koguvad tooted ja boonuskuponge andvad ostusaldo sihtmäärad ning võimalikud piirangud on alati eraldi välja toodud ja Lidl Plus rakenduses saadaval.


Lidl jätab endale õiguse muuta või asendada Kupong Plus pakkumises olevaid ja boonuskupongiga saadavaid tooteid. Alkoholi-, tubaka- ja nikotiinitooted, kinkekaardid, pandipakendi tasu ja energiajoogid ei kogu ostusaldot. Lidl ei vastuta Lidl Plus rakenduse või kassas skaneerimisseadmete süsteemihäirete või rikete eest, samuti ei vastuta Lidl boonuskupongiga saadavate toodete või kupongide kättesaadavuse häirete ega nende tagajärgede eest. Kui klient tagastab toote, mille ostuga on kogunenud ostusaldo, arvatakse kliendile tagastatud summa jooksva kuu saldost maha. Lisaks ei ole kliendil enam õigust teenitud boonuskupongile, kui saldo langeb alla boonuskupongi sihtmäära. Ostusid ei saa boonussaldo kogumisele lisada hiljem või pärast perioodi (kalendrikuu) lõppu. Samuti ei ole võimalik ostusaldot tagantjärele lisada, kui Lidl Plus kaart ei ole ostu sooritamisel kassas edukalt skaneeritud.


Teenitud boonuskuponge saab kasutada kõikides Lidli kauplustes Eestis. Ostu kogusummat mõjutavaid kuponge (nt krediidikupong või boonuskupong, mis annab õiguse ostusumma vähendamiseks) ei saa sama ostutehingu puhul kombineerida teise sama toote kupongiga. Kupongi soodustust ei saa kasutada alkoholi-, tubaka- ja nikotiinitoodete, kinkekaartide ja energiajookide ostul. Boonuskuponge ei saa lunastada sularahas. Boonuskupong kehtib 7 päeva alates kättesaamise kuupäevast. Kuponge ei saa tagantjärele kombineerida juba sooritatud ostuga. Boonuskuponge ei hüvitata pärast kogumisperioodi lõppu.


Lidl ei vastuta Kupong Plus funktsiooni või boonusvkupongi väärkasutuse eest. Lidl jätab endale õiguse muuta Kupong Plus pakkumist oma äranägemise järgi. See tähendab, et me võime pakkumise igal ajal lõpetada või peatada. Kasutajatele teatatakse eelnevalt kõigist muudatustest Lidl Plusi rakenduses.