Brand Navigation
  1. Информация
  2. Поддержка клиентов
  3. О нас
  4. Карьера
  5. Недвижимость
The browser is not supported
To display the website correctly, please use one of the following browsers.CautionPlease update your browser, if you proceed with this browser, your shopping experience might not be successful!
HeroStage.weekAction

На этой неделе

На следующей неделе
  1. Campaign Teaser Campaign Teaser
  1. Campaign Teaser Campaign Teaser

Kupongid ja pakkumised on saadaval ainult Lidl Plusi digikaardi omanikele.

Suure nõudluse korral võivad mõned tooted otsa lõppeda juba esimesel kupongide ja pakkumiste kehtivuse päeval.

Lidl Eesti OÜ jätab endale õiguse kupongid või pakkumised ilma ette teatamata tagasi võtta või asendada. Lidl Eesti OÜ jätab endale õiguse kupongide ja pakkumiste kehtivusaja jooksul kaupade tavahindu ette teatamata muuta. Kupongide ja pakkumiste tingimused on saadaval Lidl Plus rakenduses (vt "Saadavus ja tingimused").

Kui ostja ületab kupongiga või pakkumisega piiratud toodete koguse või kaalu ostu ajal, arvutatakse nende toodete lõplik hind ilma allahindlusteta ületatud koguse ja kaalu eest.

Kupongi saab kasutada ainult üks kord, seega kui klient ei osta ostu ajal kupongiga hõlmatud toodete maksimaalset kogust või kaalu, ei saa kupongi kasutada ülejäänud koguse ja kaalu puhul.

Kui rakenduses kuvatavad teave kaupade kohta ei vasta kauplustes olevale teabele, tuleb rakenduses olevat teavet pidada veaks.

Näita vähem

HeroStage.weekAction

На этой неделе

На следующей неделе