Banner

Puu- ja köögiviljad

Meie puu- ja köögiviljad

Lidlis käivad kaks asja alati käsikäes. Need on kõrge kvaliteet ja väike hind. Seda näitab meie erakordselt värske puu- ja köögiviljade valik.


Lidli puu- ja köögiviljavalikus on alati vaid kvaliteetsed ja ülimalt värsked hooajatooted. Teeme koostööd ainult usaldusväärsete kasvatajate ja tarnijatega ning järgime Lidli kvaliteedistandardeid, mis on oluliselt rangemad, kui Euroopa õigusaktides kehtestatud. Kontrollime kauplustes müüdavate puu- ja köögiviljade kvaliteeti neli korda päevas. Oleme uhked, et Lidli puu- ja köögiviljad on sama kvaliteetsed ja maitsvad nii siin kui ka teistes riikides üle kogu maailma. Teeme koostööd Eesti talupidajatega ning pakume parimat ja vitamiinirikast toodangut ka kodumaistelt põldudelt.


Kuidas meie värsked tooted alati nii head on?

Esiteks, kanname hoolt selle eest, et tee saagikoristusest ostukorvini oleks võimalikult lühike.


Teiseks ostame oma usaldusväärsetelt koostööpartneritelt tooteid korraga. Tooteid transportides ja ladustades järgime rangelt külmahelat, mis tähendab, et me hoiame vajalikku temperatuuri kogu tarne vältel. See kindlustab, et sinuni jõuavad alati ainult värskeimad ja parimad tooted.