Banner

Šokolaad

Šokolaad

Kuidas teha hall argipäev ilusamaks? Kvaliteetse Lidli šokolaadiga! Lidli šokolaadide tootevalikusse kuuluvad erinevad kvaliteetsed šokolaadid, mille valmistamisel lähtutakse jätkusuutlikkusest. Teeme tihedalt koostööd kakaoubade tarnijatega, mille tõttu oleme kindlad tooraine kvaliteedis, milles saad nüüd ka sina kindel olla.

TUTVU LIDLI ŠOKOLAADIDEGA

Text And Image Section

FIN CARRE

Kes ütles, et kvaliteet ja hea hind ei käi käsikäes? Kahe suurepärast kooslust tõestab meie kõige odavam, aga ka populaarsem Fin Carré šokolaaditahvel.

Šokolaadide valmistamisel on kasutatud ainult parimaid koostisosi. Lisaks kannavad meie šokolaaditahvlid Fairtrade Cocoa templit, mis näitab jätkusuutliku kasvatamise kakaosisaldust.

Text And Image Section

MISTER CHOC

Otsides tõelist naudingut, pead kindlasti proovima Mister Choc'i tooteid. Pähklised, karamellised, vahvlitega ja kookospähklitega. Suurepärased šokolaadised vahepalad.

Text And Image Section

J.D. GROSS

Teadsid, et Lõuna- ja Kesk-Ameerika inimesed avastasid kakaoubade maitse esimesena? Nüüd siis tead.

Meie valitud šokolaadide valmistamiseks segatakse kakaomass kakaovõi, suhkru ja vastavalt retseptile piima või koorega. Mida suurem on peene kakao osakaal, seda intensiivsem on maitse. Aeg proovida!