Maitsvad suvised toidud koos Lidliga

Suvi on täies hoos! Kui veedad värskes õhus kvaliteetaega oma lähedastega, siis lihtsad ja maitsvad suvised toidud muudavad koosviibimise veelgi mõnusamaks. Too oma lauale tõeline suvetunne, katsetades uusi maitseid ning värskendavaid suvejooke.

Grillimine alaku!

Õige Eesti suvi algab siis, kui grillihooaeg on avatud. Lidlist saad kõik, mida vajad täiusliku grilliõhtu jaoks. Meil on lai valik erinevaid lihatooteid, näiteks sealiha, broiler, veis ja palju muud, aga otseloomulikult ei puudu ka šašlõkk, erinevates marinaadides grill-lihad, broilerikoivad, burgerid või grill-vorstid. Liha asemel või selle kõrvale on hea variant ka grillitud köögiviljad, näiteks on populaarsed paprika, suvikõrvits või mais. Lidliga ei pea muretsema grillihooaja pärast, sest meilt leiad ka kõik vajalikud grillimistarvikud alates grillsüsist kõige muu vajalikuni, et saavutada grillimise parim tulemus.

Text And Image Section


Värsked saadused iga päev!

Igal puu- ja juurviljal peab olema täpselt õige suurus, kaal, magusus, mahlasus ja välimus – alles siis pääsevad need Lidli riiulitele.


Eriliselt värsked kaubad jõuavad iga päev igasse Lidli kauplusse. Kauplusetöötaja kontrollib puu- ja juurvilju mitu korda päevas.


Kerged ja suvised maitsed

Lidli retseptikogus on palju tervislikke ja maitsvaid suviseid retsepte. Uued retseptid toovad suvelauale erilisi maitseid ja värskust. Avarda oma maitsemeeli ja õpi, kuidas valmistada ise kodus lihale marinaad, valmista mõni kerge suvine salat või meeldiv suvine supp. Ära vaeva pead, mida jaanipäevaks valmistada - sirvi meie retsepte ja leia midagi uut ja maitsvat! Kui aga seikled palju Eestimaa teedel, siis astu Lidlist läbi ja haara kaasa mõni valmis salat või hoopiski külmsupp.

Jahutav jäätis

Kuumal suvel on jäätis suurepäraseks kaaslaseks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Lidl pakub laia valikut jäätiseid, mis sobivad igale maitsele, nagu näiteks klassikaline vanilje, šokolaad, pähklitega, vahvlitopsis või pulgaga. Lildi jäätistega leiad häid pakkumisi iga nädal. Leia omale sobiv jäätis kas lihtsalt maiustamiseks või hoopis jäätisekokteili tegemiseks.