Banner

Lidli mobiiliäpp

Laadi alla Lidli äpp

Kasuta uut Lidli äppi iPhonele ja Androidile, et avastada kõiki meie käimasolevaid ja tulevaid pakkumisi, olenemata sellest kus viibid ja kõigest ühe puudutusega.

Lisaks leiad äpist hiljuti lisatud uudised, oma lemmiktoodete pakkumised, kliendilehed ja kataloogid. Samuti saad koostada oma ostunimekirja ja palju muud põnevat!


Laadi alla App Store'ist


Hankige see Google Play

Text And Image Section

1. Vali riik

Valides riigi, näed erinevaid toidu- ja tööstuskaupade pakkumisi, eripakkumisi ja muud vajalikku infot Lidli kaupluste kohta üle kogu Euroopa.

2. Lidli kaupluse otsija

Kohaliku Lidli kaupluse otsimine pole olnud kunagi nii lihtne. Sisesta oma asukoht ja vaata kaardilt lähedal asuvaid Lidli poode. Lähed puhkusele? Kaupluse otsijat saad kasutada ka välismaal!

Text And Image Section

3. Ostunimekiri

Äpis saad koostada päris oma ostunimekirja klikkides soovitud toote kõrval olevale südame ikoonile. Ostunimekiri teeb ostlemise mugavamaks ja soovi korral saad oma ostunimekirja ka teistega jagada.

4. Lidli otsing

Otsingufunktsioon aitab sul üles leida soovitud tooted ning kampaaniad kiirelt ja lihtsalt. Kirjuta otsingusse oma soov ja kliki "Otsi".

5. Online kliendilehed

Äpis saad vaadata ka kliendilehti, katalooge ja olla kursis nädalapakkumistega.

Text And Image Section

6. Lidli äpi märguanded

Mitmed tooted tulevad kodulehele ja äppi mõned päevad varem kui poelettidele. Kui leiad toote, millele soovid meeldetuletust ostmise võimaluse kohta, kliki kella ikoonile ning vali seejärel päev ja aeg. Nii saad kindel olla, et saad oma soovitud toote kätte.