Banner

Sinu Lidl hind

Sinu Lidl hind

Text And Image Section

Kas oled juba märganud Sinu Lidl hinda?

  • Tooted, mis üllatavad hea hinna ja kvaliteediga
  • Võimalus olla säästlikum
  • Tootevalik, mis vastab sinu vajadustele
  • Omabrändid, mis on ainulaadsed ja erakordsed

Parim kvaliteet, alati hea hind!

Text And Image Section

Enamik tooteid valmistab spetsiaalselt Lidl


Suurema osa kaupluse tootevalikust moodustavad Lidli omamärgitooted. See ei tähenda, et Lidl on nende toodete tootja. Tellime kaupu tootjatelt, kes suudavad toota suurtes kogustes kõrge ja püsiva kvaliteediga tooteid eelkõige Lidli kauplustele. Tänu sellele maksad Lidli kauplustes tooteid ostes ainult kvaliteetse toote enda, mitte äratuntava tootenime eest.

Text And Image Section

Lidli kauplustes pole midagi üleliigset

Lidli kauplustes valitakse kogu kaubavalik vastavalt tarbija soovidele ja vajadustele. Pakkudes ainult neid alternatiive, mida tarbija kõige sagedamini valib, suudame tootjatele pakkuda suuremaid tellimuste mahtusid ja sellest tulenevalt palju madalamaid hindu.

Toote kohale toimetamine ja paigutamine

Tarnehetkel on kõik tooted koheselt valmis originaalpakendis riiulile asetamiseks. See protsess võimaldab töötajatel toote oluliselt kiiremini valmis saada ja olla eriti tõhus, vähendades nii töötajate üldkulusid.

Text And Image Section

Tööprotsesside efektiivsus

Tänapäeva ettevõtte üks suurimaid kulutusi on personal. Tänu aastate jooksul välja töötatud süsteemile, investeeringutele töötajate koolitusse ja kompaktsele kaupluse ergonoomikale on iga kaupluse teenindamiseks vaja vähem töötajaid. See tähendab, et suudame vähendada kulusid ja pakkuda nii klientidele madalamaid hindu kui ka töötajatele kõrgemaid palku.

Energiatõhusus ja jäätmete ringlussevõtt

Lidl pöörab suurt tähelepanu efektiivsusele. Erilist tähelepanu pööratakse energiatõhususele ja jäätmete ringlussevõtule. Maksimaalne taaskasutus kõigis Lidli kauplustes võimaldab mitte suurendada tootekulusid.